Sweetrush

Pomagamy zadawać te trudne pytania, z nami dasz radę przetrwać wszystko!

Ślub ukochanego dziecka, zwłaszcza, jeśli jest jedynakiem lub jedynaczką, jest dla każdego z rodziców wzruszającym, radosnym i niezapomnianym przeżyciem. Na wieść o zaręczynach odczuwamy dumę i już oczyma wyobraźni widzimy córkę w pięknej białej sukni lub syna w eleganckim garniturze. Wielu rodziców niemalże od chwili narodzenia ich dzieci wyobraża sobie ten podniosły i szczególny moment. Wyjątkowy dzień wymaga przecież wyjątkowej oprawy. Czasem jednak początkowa euforia zaczyna mieszać się z obawami, bo pojawia się pytanie: czy podołamy finansowo?

Ślub i związane z nim wydatki

W Polsce utarł się zwyczaj, że rodzice dokładają się do ślubu swoich latorośli. Każdy chce zaprezentować się z jak najlepszej strony i wyprawić dzieciom przyjęcie, o którym długo będzie się mówiło w rodzinnych kręgach. Organizacja uroczystości ślubnych i weselnych to jednak spore wyzwanie dla domowego budżetu. Sala weselna, samochód, którym młoda para będzie się przemieszczać, jedzenie i napoje dla weselnych gości, kwiaty, stroje do ślubu, profesjonalny fotograf, czy zespół muzyczny- to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Wydatków jest naprawę mnóstwo, nawet, jeżeli zdecydujemy się na skromne wesele. Nie zawsze rodzice państwa młodych mają oszczędności odłożone na ten cel. Młodzi ludzie na dorobku także nie mogą sobie pozwolić na szastanie pieniędzmi. Czasem przeżywają duży stres, gdy stoją przed obowiązkiem powiadomienia rodziców o ślubie, a w konsekwencji o olbrzymich kosztach, których nie są w stanie pokryć samodzielnie. Co zatem zrobić, gdy termin ślubu zbliża się nieubłaganie, a na koncie pustki?

Ślub taki, jaki chcesz

Dzień ślubu i wesela ma być najpiękniejszym dniem w życiu młodej pary, który będzie wspominany z satysfakcją i rozrzewnieniem, dlatego też warto sprawić, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Nawet, gdy chwilowo brak płynności finansowej, nie trzeba od razu rezygnować ze swoich marzeń o pięknej uroczystości. Z pomocą w kryzysowej sytuacji przychodzi www.saverium.pl. Oferujemy dogodne pożyczki, które uratują te podniosłe chwile. Zastrzyk gotówki na ślub pomoże przeprowadzić wszystko w sposób bezstresowy. Nasze pożyczki są idealne, zarówno dla młodej pary, która może liczyć wyłącznie na siebie, jak i dla rodziców, chcących synowi bądź córce wyprawić wesele z prawdziwego zdarzenia.

Czytaj również:   Komu zlecić remont mieszkania lub domu w Warszawie?

Duże wesele czy niewielkie przyjęcie?

Coraz więcej młodych par decyduje się na przyjęcie zamiast wesela, ponieważ nie stać ich po prostu na zaproszenie tylu osób, ile by chcieli widzieć u swego boku w tym szczególnym dniu. To przykre, gdy z listy weselnych gości trzeba nagle usunąć ciocię widzianą raz do roku lub kilka przyjaciółek, ponieważ nie stać nas na podjęcie większej liczby gości. Zdawać by się mogło, że minęły już czasy wielkich wesel, kiedy to wynajmowano remizy strażackie i sale będące w stanie pomieścić setki osób. Obecnie młode pary muszą znacznie ograniczać wydatki i szukać oszczędności, gdzie tylko się da, niestety kosztem niezaproszenia wszystkich bliskich sercu osób. Jednak dzięki praktycznym pożyczkom dla nikogo ważnego już nie zabraknie miejsca przy weselnym stole. Zarówno para młoda, jak i weselnicy zachowają wspaniałe wspomnienia.

Udostępnij