Sweetrush

Pomagamy zadawać te trudne pytania, z nami dasz radę przetrwać wszystko!

Płeć piękna lubi być zaskakiwana przez partnera na wielu polach. Oczywiście ta zasada tyczy się również prezentów. Te mają być wyjątkowe, niespodziewane i wprawić w zachwyt osobę obdarowaną. Zapewne stoisz teraz przed wyborem urodzinowego prezentu dla dziewczyny, więc odrzuć znane i oklepane pomysły, a kwiaty czy czekoladki podaruj jako dodatek do czegoś, co ją urzeknie. Sprawdź te propozycje na prezent urodzinowy dla dziewczyny, a będzie zachwycona!

Chwile relaksu tylko dla niej

W natłoku codziennych spraw i obowiązków trudno o znalezienie czasu na błogi relaks. Zawsze z tyłu głowy pojawiają się myśli, że szkoda odpoczywać, skoro w tym czasie można zrobić coś pożytecznego, albo nadrobić zaległości. Nie mniej jednak odpoczynek stanowi bardzo ważny element w życiu człowieka, przywraca harmonię w ciele i pozwala poukładać myśli. 

Dlatego, jeśli wiesz, że Twoja dziewczyna ma dużo spraw na głowie i trudno jej znaleźć chwilę dla siebie, to podaruj jej voucher na dzień SPA. Taki Dzień SPA to kilkugodzinny pobyt w salonie urody, który łączy ze sobą różne zabiegi przynoszące wymierne korzyści dla ciała i ducha! Możliwości jest naprawdę wiele, więc do Ciebie należy wybór, jaką kompozycję zabiegów podarujesz swojej dziewczynie na urodziny. Najczęściej są to masaże całego ciała wykonywane aromatycznym olejkiem, masłem shea, czy płynną czekoladą będącą ucztą dla zmysłów. W zależności od opcji masaże mogą być poprzedzone wygładzającym peelingiem, dzięki niemu skóra będzie gotowa na przyjęcie dobroczynnych substancji zawartych w preparatach do masażu. Poza masażami w Dzień SPA wchodzą też zabiegi pielęgnacyjne na twarz, regeneracja włosów i manicure bądź pedicure. Sam wiesz najlepiej, czego potrzebuje Twoja dziewczyna, a dając jej w prezencie Dzień SPA, masz pewność, że w dniu urodzin wyjdzie z salonu uśmiechnięta, wypoczęta i zadbana.

Spersonalizowany prezent urodzinowy

Kobiety kochają otaczać się ładnymi przedmiotami i prawdopodobnie każda z Pań chciałaby mieć jakiś niepowtarzalny element garderoby, którego nie ma nikt inny. Jednak to nie oznacza, że musisz spędzić teraz wiele godzin na poszukiwaniu oryginalnego prezentu, po prostu podaruj dziewczynie możliwość zaprojektowania własnej torebki lub plecaka. Ten wspaniały prezent będzie mogła zrealizować w zaciszu swojego mieszkania, odwiedzając stronę internetową sklepu Mana Mana. W specjalnym kreatorze wybierze materiał, z którego ma być uszyta torebka, a także jej kolor, wielkość i kształt. Do tego może wybrać dodatkową kieszeń czy karabińczyk na klucze. Wszystko to, co uzna za potrzebne w jej idealnej torebce. Spersonalizowana torebka na pewno będzie tym prezentem urodzinowym, który Twoja dziewczyna będzie miała często przy sobie. Zwłaszcza jeżeli ceni sobie oryginalne elementy stroju i ma własny styl.

Czytaj również:   Jak przestać krzyczeć na dziecko?

Innym pomysłem na wyjątkowy i oryginalny prezent dla niej będzie voucher na suknię marzeń! Wiele kobiet narzeka, że gdy nadchodzi ważna okazja, nie mają co na siebie włożyć. Wyobraź sobie, jak Twoja dziewczyna cieszy się, mając w szafie perfekcyjnie uszyta suknię, którą może założyć na różne uroczystości. Jak stworzy suknie marzeń? Wspólnie z projektantką stworzy projekt dopasowany do jej gustu, może przynieść na spotkanie swoje inspiracje czy szkice. Następnie wybierze materiał i kolor, a profesjonalni projektanci zadbają, aby efekt końcowy pasował do sylwetki i typu urody Twojej dziewczyny. Z pewnością będzie Ci wdzięczna za idealną suknię i pod wrażeniem, że wpadłeś na taki nietuzinkowy pomysł.

Urodziny w przestworzach

Szukając pomysłu na zaskakujący prezent, warto zwrócić uwagę na atrakcje w powietrzu, czyli wszelkiego rodzaju loty! Loty awionetką są nietuzinkową formą zwiedzania miast i okolicznych miejscowości, bo zwiedzający ogląda malownicze miejsca z powietrza. Może jest jakieś miejsce w Polsce, które Twoja dziewczyna szczególnie lubi? 

Podaruj jej na urodziny lot widokowy, podczas którego podziwiać będzie panoramę Wrocławia, a jest co podziwiać, ponieważ to piękne miasto słynie z zabytkowych dzielnic oraz mostów, których jest aż ponad 100! Trasa lotu przebiega wzdłuż Odry i warto zabrać aparat, aby uwiecznić z lotu ptaka budynek Sky Tower czy Stadion Miejski oraz wcześniej wspomniane mosty w tym najbardziej okazały o długości 612 metrów, Most Rędziński. 

Chcesz, aby prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy? Lot szybowcem z pewnością taki będzie. Cichy – ponieważ szybowiec nie posiada silnika, który mógłby zakłócać podziwianie widoków. Bezpieczny z uwagi na przystosowanie maszyny do przygodnego lądowania na łąkach i polach. Podczas tej podniebnej przygody w zależności od lokalizacji można zobaczyć różne piękne miejsca w Polsce np. zbiorniki wodne, panoramy miast czy gór. Każda lokalizacja jest wyjątkowa i oferuje inne zapierające dech w piersiach widoki. Lot szybowcem podarowany na urodziny da Twojej dziewczynie wrażenie swobody i spokoju, a poczucie nieskrępowanej wolności zapamięta na długi czas.

Czytaj również:   Od kiedy sztućce dla dziecka?

Udostępnij