Sweetrush

Pomagamy zadawać te trudne pytania, z nami dasz radę przetrwać wszystko!

Okres poprzedzający Boże Narodzenie to czas oczekiwania i gorączka przedświątecznych przygotowań. Jeśli chcesz, aby bliska osoba jeszcze mocniej poczuła magię świąt, podaruj jej kosmetyczny kalendarz adwentowy – pachnący i kolorowy upominek!

Gdy słyszysz o kalendarzu adwentowym, na myśl przychodzą ci dzieci z radością otwierające każdego dnia kolejne okienko z niespodzianką. Jednak nie tylko najmłodsi mogą cieszyć się odliczaniem dni do Gwiazdki. Niezależnie od tego, ile masz lat, raz do roku, w magicznym przedświątecznym okresie, możesz poczuć się jak dziecko. Wystarczy, że zafundujesz sobie specjalny kalendarz adwentowy, w którym ukryte są kosmetyki! Jeśli chcesz dzielić radość oczekiwania z innymi, pomyśl o podarowaniu kalendarza. To piękny prezent dla każdego!

Kalendarz adwentowy nieco inaczej

Zadaniem kalendarza adwentowego od zawsze było wzmacnianie radości z oczekiwania na nadejście świąt i tworzenie niezwykłej atmosfery bożonarodzeniowej. Początki tradycji sięgają XIX wieku, choć wtedy wyglądała ona nieco inaczej – przez 24 dni grudnia zapalano po jednej świeczce, rysowano kredą kreskę na drzwiach czy wkładano jedno źdźbło sianka do szopki. Drukowane kalendarze adwentowe pojawiły się w 1902 roku, a rok później powstała wersja do wycinania i naklejania. 

Jakiś czas później panowanie rozpoczęły słodkie kalendarze adwentowe, a niecierpliwe pociechy mogły każdego dnia delektować się małą czekoladką w oczekiwaniu na ten najważniejszy moment – Wigilię. Dziś kalendarz to już nie tylko słodkości, ale również zabawki. Rodzice mają mnóstwo możliwości, by umilić dzieciom czas przed Bożym Narodzeniem. Jednak nie tylko najmłodsi czekają na święta! Coraz częściej można znaleźć wersję kalendarza dla dorosłych. Doskonałym przykładem może być kalendarz adwentowy z kosmetykami Lancôme 2022! Dlaczego warto po niego sięgnąć? 

Kalendarz pełen niespodzianek

Kalendarz adwentowy z kosmetykami to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, ale także sposób, by sprawić radość sobie. Na rynku dostępne są wersje dla mężczyzn i kobiet. Każde z 24 okienek kryje produkt do pielęgnacji ciała, np. kosmetyk do makijażu czy małą buteleczkę z zapachem. Dzięki kalendarzowi masz możliwość odkryć nowe, wcześniej nieznane kosmetyki, możesz wypróbować ich działanie, poznać bliżej markę i sprawdzić, co ma do zaoferowania. To idealny prezent dla kobiet lubiących się malować, ale także dla każdego, kto po prostu lubi o siebie dbać.

Czytaj również:   Co za dużo, to niezdrowo – ekspozycja skóry na promienie słoneczne

Co znajdziesz w magicznym kolorowym pudełku? To miniwersje kosmetyków, dzięki którym wykonasz piękny makijaż, zadbasz o ciało czy paznokcie. W małych pudełeczkach ukrywają się balsamy, kremy, tusze do rzęs, cienie do powiek, pomadki, błyszczyki, zapachy, lakiery i odżywki do paznokci. Taki kalendarz to pudełko pełne niespodzianek – każdy dzień zaskoczy cię czymś pięknym, kolorowym i cudownie pachnącym. 

Dla kogo kalendarz adwentowy z kosmetykami?

Kalendarz adwentowy z kosmetykami to pomysł na upominek dla pań lubiących eksperymenty makijażowe, a także dla wszystkich, które uwielbiają poznawać nowe kosmetyki i zapachy, a także nie boją się eksperymentować z makijażem i kolorami. To okazja, by przygotować się do świąt, a podczas kolacji wigilijnej zachwycić jeszcze piękniejszym wyglądem! Kalendarz adwentowy to także doskonały prezent dla panów, którzy na co dzień nie myślą o kupowaniu nowych kosmetyków. Teraz możesz swojemu ukochanemu podarować cały zestaw męskich produktów, które pomogą mu zatroszczyć się o wygląd. 

Jeśli chcesz sprawić, by czas oczekiwania na święta upłyną ci w jeszcze lepszym nastroju, wypróbuj kalendarz adwentowy z kosmetykami. Przekonaj się, jak miłe jest codzienne zaskakiwanie siebie i swoich bliskich!

Udostępnij